Noclegi Marakesz

Hotel Hilal

Ceny: 10-15 Euro za pokój dwuosobowy

Warunki: średnie

www: -

E-mail: -

Telefon: 074 9836 47

Adres: 14-15 Rue de la Recette Municpale Marrakech

Uwagi: jeden z najtańszych hoteli w Marrakeszu.

 

Hotel Ali

Ceny: 30 Euro za pokój dwuosobowy

Warunki: bardzo dobre, przyjemne, choć dość małe pokoje, klimatyczny hol, w marokańskim stylu, dużo kotów w środku, przewiewny, okna wychodzą na ulice bięgnące do Djamaa El Fna.

www: http://www.hotel-ali.hostel-marrakech.co.uk

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 0024 44 49 79

Adres: Rue Moulay Ismail

Uwagi: najprzymniejszy hostel, w jakim mieszkaliśmy w Marakeszu. Dość drogo, ale 50m od Djamaa El Fna. W nocleh wchodzą również posiłki- wyśmienita kuchnia- nawet tylko dla niej warto tu nocować. Stół szwedzki- ile zjesz, tyle twoje. Dobrze pamiętać o wcześniejszej rezerwacji- trudno tu o miejsce nawet poza sezonem. Popularne miejsce dla wycieczek i grup.

 

Fantasia

Ceny: 30-35 Euro za pokój dwuosobowy

Warunki: bardzo dobre, dość duże pokoje, wszystko w marokańskim stylu, bogato zdobione wnętrza to największy plus tego hostelu. Duże patio z fontanną na środku i kilkoma stolikami dodają hotelowi uroku. 5 min do Djamaa El Fna.

www: http://riadfantasia.com

E- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 024 42 65 45

Adres: Arset El Maach- Ryad El Mokha

Uwagi: Hotel troszkę dalej położony, ale w przepięknym, marokańskim stylu. Spokojnie można tu spędzić nocleg bez wcześniejszej rezerwacji- często bywa prawie pusty.