Obieży Skład w nowym składzie!

Ot i minął cały 2020 rok, niemalże cały spędzany  lokalnie  ze względu na całkowity bądź częściowy lockdown. Nie mogliśmy podróżować, odwiedzać rodziny i przyjaciół.  Sytuacja zmusila nas do odrywania lokalnych perełe, albo w dobie całkowitego zamknięcia badania zakamarków naszego domu i ogrodu  tudzież odkrywania tajemnic sieci.

Dla nas jak i dla wszystkich innych świat w dobie pandemii znaczenie sie skurczył , tak jak wszyscy ze strachem i niepewnością  śledziliśmy lokalne i światowe newsy licząc na szybki i pozytywny koniec pandemii.

Stary 2020 rokdobiegł końca, ale niestety końca pandemii jeszcze nie widać - wielkie podróże i wyprawy w dalekie kraje muszą jeszcze poczekać.

Spędzając czas głównie w domu w własnym gronie uznaliśmy, że to już najwyższy czas, żeby do naszej obiezyskladowej rodziny dołączył nowy członek- psiak.

Długo szukaliśmy odpowiedniego zwierza i w końcu udało nam się znaleźć uroczego biszkoptowego  labradora. W połowie listopada do naszej rodziny dołączył Happy!

Happy jak samo imię  wskazuje jest niezwykle radosnym czworonogiem , któremu nie brakuje energii w dzień i w nocy. Póki co Happy nie miał jeszcze okazji wybrać się w dłuższą podróż , jednakże bez większego problemu oswoił się z samochodem i chętnie jeździ z nami na wycieczki.

Mamy nadzieję, że jak tylko sytuacja się poprawi będziemy mogli razem z Happy'm wybrać się na wycieczkę po Szkocji!